www.sefinem.com.tr
 

 

Gizlilik ve Kullanım Şartları


Sitemize üye olurken ya da misafir olarak alışveriş yapmak üzere vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Üyelerimize ait bilgilerin korunması ve bu bilgilerin güvenliği en önemli önceliklerimizdendir.

Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler, teslimat ve fatura adresleri, telefon numaraları, vs. başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Sefinem.com.tr kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Sefinem.com.tr'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Sefinem.com.tr'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Sefinem.com.tr müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır..

Üyelik ile ilgili bilgileri sadece üyelerin kendileri ve site yönetimi değiştirebilir. Başka üyelerin bilgilere erişmesi ve değişiklik yapması mümkün değildir.

Bilgilerinizin korunması ve güvenliği ile ilgili ya da sefinem ile ilgili sormak istedikleriniz için bilgi@sefinem.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Sorularınıza en kısa süre içinde elektronik posta yolu ile yanıt alacaksınız.

Üyeler diledikleri anda "Hesabım" kısmından "Üyelik İptal" seçeneğine tıklayarak üyelikten ayrılma hakkına sahiptirler.


Gürgen Tekstil - Arzu Gürgen
Yıldırım Mah. Fevzipaşa Sok. No:19/B Bayrampaşa /İSTANBUL

Telefon: 0 212 563 29 70
Faks: 0 212 563 29 70
E-Posta:bilgi@sefinem.com.tr